Találatok száma: 75

Oldalak: 1 2 3
  1. Atlétika csapatbajnoki elődöntő: keleti másodikként jutottak a fináléba a gödöllői atléták
    2022-05-16 09:57:10
    Nádházy Evelin lett a MATE-GEAC pontkirálynője, Pápai Márton pedig a királya. Kriszt Sarolta 15 és fél évesen nyerte a 200 métert
  2. Atlétika: Pataki Anna remekelt a berlini félmaratoni távon
    2022-04-04 11:14:18
    Nyolc éve nem teljesítette a kevéssel több mint 21 kilométeres távot magyar nő, mint a MATE-Gödöllői EAC versenyzője
  3. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  4. Toborzót hirdetett a MATE-Gödöllői EAC atlétika szakosztálya
    2022-03-09 11:55:23
    2007-2015-ös születésű, gyors, ügyes, erős alkatú gyerekek jelentkezését várják március 16-ától az egyetemi centrumban
  5. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-aranyérmes csapatban
    2022-03-03 23:16:36
    A MATE-Gödöllői EAC kiválósága a kairói viadalon állhatott fel a dobogó felső fokára a légpuskások 10 méteres száma után
  6. Sportlövészet: világkupa 4. lett Mészáros Eszter
    2022-02-28 17:44:08
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője fölényesen nyerte az elődöntő-csoportját, ám a négyes fináléban nem tudott érmet szerezni
  7. Atlétika: Tóth Zsombor hét-, az ifi korú Kriszt Saci ötpróbában lett országos bajnok!
    2022-02-21 10:07:38
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői nagy fölénnyel diadalmaskodtak a fedettpályás viadalon, a BOK-csarnokban
  8. Atlétika: Kriszt Saci két számban is Eb-szintet teljesített Nyíregyházán
    2022-01-24 11:52:37
    A MATE-Gödöllői EAC atlétái több számban is remekeltek a nyílt fedett pályás viadalon, többen új egyéni csúcsot értek el
  9. A személyiségfejlődés fontos sarokköve a sport
    2022-01-21 17:57:13
    Vallja Ančić-Valkai Ágnes világbajnok, olimpikon, a MATE-Gödöllői EAC Női Vízilabda Szakosztályának vezetője
  10. Sportlövészet: fényes érmekkel indította az új évet Mészáros Eszter
    2022-01-16 10:08:58
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számaiban volt sikeres a szlovéniai Grand Prix versenyen
  11. Mészáros Eszternél már a párizsi olimpia is a célkeresztben van
    2022-01-11 10:28:42
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai 7. helyezett sportlövője számára komoly áttörést jelentett a junior világ- és Európa-bajnoki aranyakkal tarkított 2021-es esztendő
  12. Év Sportolója Gála: második lett a Gémesi Csanádot is soraiban tudó kardválogatott
    2022-01-07 17:41:24
    A MATE-Gödöllői EAC olimpiai bronzérmes pengeforgatóját és csapattársait csupán az ötkarikás bajnok női kajak négyes előzte meg
  13. Elérte első győzelmét hazai pályán a MATE-Gödöllői EAC férfi vízilabda-csapata
    2021-12-21 11:52:29
    Az ellenfél az Ybl színeiben játszott öregfiúk-formáció volt, amely 14-9 arányban maradt alul Vankó Gábor gárdája ellen
  14. Vívó ob: bronzérmet szerzett a MATE-Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2021-12-19 14:19:43
    Egyéniben az olimpia bronzérmes Gémesi Csanád került a legközelebb a dobogóhoz, aki a 7. pozícióban zárta az egyéni versenyt
  15. Hatodik lett a Pápai Mártont is soraiban tudó vegyesváltó a mezeifutó Európa-bajnokságon
    2021-12-12 13:54:11
    A MATE-Gödöllői EAC atlétája a staféta második tagjaként teljesítette az 1500 méteres távot a dublini terepen